Senegalkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Maka Yop, Missirah Wadene, Koungheul, Kaffrine: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Maka Yop, Missirah Wadene, Koungheul, Kaffrine
Qytet :Maka Yop
Rajon 3 :Missirah Wadene
Rajon 2 :Koungheul
Rajon 1 :Kaffrine
Vend :Senegal
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :SN-KA
gjerësi :14.03279
gjatësi :-15.02387
Zona Koha :Africa/Dakar
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Maka Yop, Missirah Wadene, Koungheul, Kaffrine është e vendosur në Senegal.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Maka Yop, Missirah Wadene, Koungheul, Kaffrine,None ©2014 kodin postar Query